Agencja Pracy Resko   tel:  533 024 116

Agencja Pracy Resko tel: 533 024 116

5 sierpnia, 2020 0 przez Doradca Inwestycyjny

Turystycznie Kołobrzeg stanowi drinkiem z najbardziej obleganych miast w Polsce, szczególnie w momencie wakacyjnym, dlatego zapotrzebowanie na drugich pracowników jest zwykle spore. Jesteśmy dynamicznie się rozwijającą agencją pracy tymczasowej, gwarantującą silną i solidną pomoc w odnalezieniu lojalnego pracownika. Niezależnie od branży Twojej prace, znajdziemy dla Ciebie osoby skore do produkcji.

Agencja Pracy Myślibórz tel: 533 024 116

Swoi partnerzy
Współpracujemy na co dzień z wieloma przedsiębiorstwami, którzy dzięki swej pociechy zatrudniają wykwalifikowanych specjalistów. Wysoka klasa naszych działań sprawia, że użytkownicy chętnie do nas wracają.

Zobacz również Punkt Ksero Kołobrzeg

Szukasz pracownika?
Jeśli pragnie Obecni na dużym przybyciu do twarzy z wszystkiej Europy, które szukają stanowiska w Twojej branży, to popadł w dobre miejsce. Współpracujemy z tysiącami poszukujących pracy ludzi – są oni w nowym wieku, mają inne kwalifikacje, poszukują różnego typu zatrudnienia, lecz integruje ich pewne: pełni są niezwykle kompetentni i zatrudnieni w domowe zadania.

Ułatwimy Ci zacząć zgodę z pracownikami w porządek o wiele szybszy, niż konkurencja. Stosujemy nowoczesne technologie, dzięki którym dobór pracowników stanowi o wiele lepszy i sprawniejszy, a zadowolenie zarówno pracodawcy, jak i pracownika – większe.

Na platformie przedstawionej przez Ciebie oferty dobierzemy zainteresowanych pracowników według ich CV, doświadczenia zawodowego oraz umiejętności. Przez wszystek termin to Ty jesteś kontrolę nad tym, kogo zatrudnisz, a kogo odrzucisz. Celem naszej analizy jest jedynie dobór grupy, która potencjalnie najbardziej spełniać będzie Twoje wymagania – w jakimkolwiek momencie możemy zmodyfikować zasady prowadzenia rekrutacji.
Agencja Pracy Myślibórz tel: 533 024 116

Oferujemy pozyskanie personelu zarówno na konkretniejszy, jak natomiast na dłuższy godzina – możliwe jest również nawiązanie stałej współpracy. Proponujemy ludzi z wszystkiej Europy, lecz kojarzymy się przede ludzi na osobach powstających z Ukrainy, Białorusi, czy innego kraju dawnego SSR. Dla nich wyraża to milowy ruch w rozwoju promocji i szersze możliwości, a dla Ciebie – mniejsze wydatki związane z zatrudnieniem pracownika.

Współpracując z nami nie musisz także brać się zbędnymi formalnościami – załatwimy za Ciebie wszelkie urzędowe sprawy. Przed podjęciem współpracującego z nami pracownika do Twojej grupy w wszyscy wprowadzimy jego pobyt, uzyskamy pozwolenie na pozycję, a także miejsce zamieszkania. Pokryjemy oraz wszelkie wydatki związane z dojazdem do pracy, ubezpieczeniem czy przeprowadzeniem okresowych badań lekarskich.

Jakich konkretnie pracowników oferujemy? Zatrudniamy specjalistów w kilkudziesięciu różnych rzeczach, lecz wśród swoich klientów najogromniejszą popularnością bawią się osoby specjalizujące się w takich branżach, jak:

ochrona zdrowia – współpracują z nami doskonale wyszkoleni specjaliści i pielęgniarki, a ponadto ratownicy medyczni oraz salowe. Dzięki swojemu przygotowaniu i poczuciu gotowi są oni do przyjęcia pracy od wczas w dowolnym szpitalu na placu Polski. Przedstawiają oni całe niezbędne dokumenty a są doskonale przeszkoleni w myślach użytkowania najnowocześniejszego sprzętu medycznego.
Kierowcy – współpracujemy z wieloma kierowcami, tak samochodów jak i ciągników czy TIRów, a ponadto operatorami koparek, walców także tymże całych maszyn drogowych. Oprócz niezbędnego doświadczenia zajmują oni również czystą kartotekę, jeśli szuka o jakieś poważne wykroczenia drogowe. Ich zajęcie jest czyli nie tylko gwarancją satysfakcji, ale i bezpieczeństwa.
Pracownicy produkcji – oferujemy możliwość zatrudnienia pracowników zarówno do ciężkich czynności produkcyjnych, jak i certyfikowanych operatorów różnego sprzętu. Ich zdolności przydadzą się zarówno w sklepie przetwórstwa produktów spożywczych, jak i pozostałego sposobie odlewniach, zakładach kamieniarskich również drugich formach produkcyjnych. Cali swoi ludzie są w wszyscy przemocy i ekologiczni, dlatego zgodność z nimi będzie naturalną przyjemnością.
Elektrycy i Hydraulicy – współpracujące z nami osoby zajmują wszelkie prawa i naukę pozwalającą na błyskawiczną i pewną naprawę instalacji sanitarnej czy elektrycznej. Doskonale znajdą się zarówno na miejscach w specjalnych pogotowiach specjalistycznych, jak zaś w domowych firmach wykorzystujących się naprawą instalacji pewnego rodzaju.
Ochrona kobiet również posiadania – oferujemy doskonale znających swój fach pracowników, którzy bezpiecznie przeprowadzą konwojowanie czy zajmą się zabezpieczeniem imprez masowych. Swoi goście znają wszelkie niezbędne techniki samoobrony, dlatego i dobrze sprawdzą się w wagi prywatnych ochroniarzy zarówno mienia ruchomego, obiektu, jak także kobiety.
Zapraszamy do kontaktu.

Agencja Pracy Myślibórz tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg