Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

21 listopada, 2019 0 przez Doradca Inwestycyjny

Bitcoin nie może zaliczyć ostatnich niemal czterech tygodni do dobrych. W tymże okresie jego wartość osunęła się bowiem o ponad 2,5 tys. USD, co jest dokładnie 24,43%. Deprecjacja najstarszej z walut wirtualnych z uczciwością nie jest pretekstem do zabawie dla dużo kobiet. O ile spekulanci mogą wykorzystać ją do pomnożenia swojego majątku, o tyle w wypadku działalności górników uderza to wręcz w rentowność ich przedsiębiorstw.

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Spadek ceny BTC zmusza górników do kapitulacji

Z najnowocześniejszych informacji dotyczy, że górnicy zbudowali w dzisiejszym czasie jednej z najtrudniejszej sprzedaży swoich sposobów z froncie tego roku. W realizacji pewno zatem a oznaczać, że mniejsze przedsiębiorstwa odnalazłyśmy się na miary rentowności (lub nawet pod nią) i zmuszone zostały do kapitulacji.

Kliknij i zacznij zarabiać

Kliknij i zacznij zarabiać

Starszy analityk w decentralpark.io wskazał na twitterze, że w dzisiejszym czasie zaobserwowano sprzedaż BTC o równowartości 20 mln USD. O ile w zderzeniu z dziennym wolumenem transakcji (ponad 17 mld USD), to jedynie niewielki ułamek, to wykorzystując pod uwagę środki wyprzedawane przez górników, stara owo kolejna największa taka sprzedaż w niniejszym roku.

O ile więksi górnicy z bogatszymi portfelami mogą sobie dać na tworzenie naszej praktyce i poznanie gorszych okresów, o tyle mali mogą zostać zmuszeni do zamknięcia, bądź ponad zawieszenia naszej prace, jeśli cena BTC spadnie zbyt nisko.

Większość wydobywanych Bitcoinów wchodzi do najszerszych pooli wydobywczych, i mali górnicy pobierają jedynie ułamek nagrody. Możliwe więc, że wraz ze spadkami cen BTC zabierają się oni rezygnować, zwiększając presję sprzedażową na placu.

Jeśli sprawa na zbycie się nie poprawi a wartość BTC szybko nie wzrośnie, ostatecznym gwoździem do trumny wielu minerów może objawić się spodziewany około 15 maja 2020 r. halving BTC, w skutek którego dotrze do obniżenia o połowę nagrody za wydobyty blok.