Leasing Sianów  zadzwoń 887 332 665

Leasing Sianów zadzwoń 887 332 665

30 października, 2019 0 przez Doradca Inwestycyjny

Leasing to wyjątkowo interesujący rodzaj pozyskanie rzeczy, które są nam niezbędne. Zespala ze sobą dwie czynności: pożyczki i wynajmu.
Rzecz leasingowana w umówionym czasie nie jest twój, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Mirosławiec

 

 

Najczęściej leasing kojarzony jest z autami, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci potrzebne w trakcie prowadzenia działalności możesz nabyć korzystając z tej metody. Nowo powstałe firmy starać się o leasing już pierwszego dnia prowadzenia działalności. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w siedzibie omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób skonsultujesz się z agentami, z którymi możesz się skontaktować za pomocą prostego formularza, który zamieszczony jest w Internecie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Oczywiście, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

W trakcie spotkania agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a są naprawdę nieliczne) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Wydatki ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Rozmowa z doradcą, który oceni sytuację majątkową i podatkową, prowadzonej działalności gospodarczej , zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, szczególnie, na początkowym etapie, to duże usprawnienie. Najważniejsze jest, że nie są konieczni dodatkowi żyranci czy poręczenia.

 

Używając tej formuły, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale wyposażenie i auta dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. W przypadku pojazdów,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Procedura jest banalna. Wybierasz samochód, wybierasz dogodne finansowanie, aplikujesz zdalnie lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
odbierasz samochód z salonu. Profity płynące z tych działań są bezcenne. Nie marnujesz czasu, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której w trakcie indywidualnych negocjacji zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Poruszasz się nowym samochodem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty tylko tankujesz, nad problemami z obsługą serwisową sprawuje pieczę firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Właściwie dobrane polisy gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w razie stłuczki, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Niewątpliwy atut to fakt, że nie musisz kupienia leasingowanego samochodu. Tak więc, sprzedaż samochodu i uzyskanie korzystnej ceny również nas nie dotyczą.

Możesz bać się o fakt, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać płynność finansową masz dwa rozwiązania. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Nie wszyscy wiedzą, że możliwe jest pozyskanie leasingu na samochód, który niekoniecznie jest nowy, a instytucje takie, jak Leasing Mirosławiec oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz też być spokojny, jeśli decydujesz się na nowe auto.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z płynnością finansową, możesz przekształcić zapisy umowy. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie. Nie wszyscy wiedzą, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każda osoba może wykorzystać tą atrakcyjną formę, zamiast kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Zgadzamy się na zawarcie umowy, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który, nam odpowiada, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. Zawarta umowa określa, że używamy samochodu, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Oczywiście, nie ma żadnego przymusu wykupu samochodu.

Firma Leasing Mirosławiec będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu osobistego, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wydruku z konta osobistego.

Obligatoryjnie należy zawrzeć umowę ubezpieczenia. W tym momencie, poza wygodą rozwiązania, niewątpliwym atutem jest fakt, że leasing nie wymaga informowania banków, nie nie wpływa na zmianę naszej zdolności do zaciągania kredytów. Może być to bardzo wysoka korzyśćjeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Mirosławiec

 

Zobacz również Leasing uproszczony